Battlefield 5 Ön Sipariş’e Çıktı

” BATTLEFIELD BİR DAHA ASLA AYNI OLMAYACAK ” 

Geçtiğimiz günlerde çıkış videosuyla oyun dünyasına damgasını vuran, ikinci dünya savaşının bir alternatifini ele alan ve adeta, tam anlamıyla bir “Savaş Alanı” edasıyla Dice ve EA tarafından Youtube’da yapılan bir canlı yayında duyurulan Battlefield 5 ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girmeye hazır mısınız.

FPS oyunların üstadların birisi olan Battlefield, geçtiğimiz yıl BF1 ile tekrar tarihi savaşları ele alarak kendini aşıp mükemmel bir oyun piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Duyurulduğu günden itibaren piyasayı alt üst eden Battlefield 5 yine muhteşem grafikleri ve oynanış stili ile karşımıza çıkarken, FPS oyunların içinde eski çağı canlandırmaya niyetli gibi görünüyor. Tanıtım videosu yayımlandıktan sadece birkaç saat sonra Battlefield‘ın resmi sitesinin çöküşü’de bunu anlatmaya yeter gibi. Ayrıca, Battlefield 5’de PREMIUM paket olmayacak ve DLC gibi içerikler ücretsiz sunulacak. Ancak karakter özelleştirme gibi unsurlar için oyun içi satın alma bulunacak.

Ayrıca, Battlefield serisinin, alanındaki tek rakibi olan Call of Duty ise modern savaşları ele alarak, BlackOps 4 ile duyurulmuştu ve hikaye modunun olmayışından ötürü Battlefield 5 kadar beğeniyi yakalayamadı, hatta videoları disslike’a boğuldu!

BATTLEFIELD V, EKİM 2018’DE ÇIKIYOR

“2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen seride, Battlefield™ V ile insanlık tarihinin en büyük çatışmasına girin. Yeni yöntemlerle manganızı zafere taşıyarak Battlefield’da üstünlüğü ele geçirin. Özel askerler, silahlar ve vasıtalarla Bölüğünüzü kurduktan sonra Savaşın Gelgitleri’nde destansı bir serüvene katılın. Bugüne kadarki en çarpıcı ve sürükleyici Battlefield’ı tecrübe edin. Bir daha asla aynı olmayacaksınız.” 

Battlefield 5, Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için 16 Ekim’de Battlefield V Deluxe Sürüm early enlister erişimi ve 19 Ekim’de Battlefield V Standart Sürüm çıkış gerçekleştirecek. Ayrıca 11 Ekim 2018’de EA Access ve Origin Access erişimi sahipleri için DEMO sürümü yayınlanacak ve oyuncular, oyunun çıkışından önce doya doya bir Multiplayer serüveni yaşayabilecek.

Eğer eken erişim fırsatlarından yararlanmak ve  hemen ön sipariş vermek istiyorsan, BursaGB üzerinden indirimli Battlefield 5 Ön sipariş verebilir, para puan kazanabilirsin.

https://www.bursagb.com/battlefield-5/

Battlefield 5 Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci (AMD): AMD FX-6350
İşlemci (Intel): Core i5 6600K
RAM: 8GB RAM
Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
Ekran Kartı (NVIDIA): Nvidia GeForce GTX 660 2GB
DirectX: 11.0
Depolama alanı: 50GB

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.