Civilization VI – Spring 2017 Güncellemesi Yayınlandı

2K ve Firaxis Games bugün Sid Meier’s Civilization VI için ‘Spring 2017’ Güncellemesini yayınladı.

Şu an için PC oyuncularına sunulan ve yakında Mac ve Linux için de yayınlanacak olan bu Civilization VI güncellemesinde çeşitli denge değişiklikleri, yapay zeka ayarlamaları, çokluoyuncu değişiklikleri ve hata düzeltmeleri bulunuyor.

Pers ve Makedonya Uygarlıkları ve Senaryo Paketi de bugünden itibaren satışa çıktı. Bu özel DLC oyuna Kiros’un liderlik ettiği Persleri, Büyük İskender’in liderlik ettiği Makedonları ve “İskender’in Fetihleri’ ismindeki yeni senaryoyu Sid Meier’s Civilization VI’ya ekliyor.

Persler zengin bir imparatorluk kurmak ve ani, beklenmedik askeri saldırılarda bulunmaktan korkmayan oyuncular için mükemmel bir seçim. Makedonlar ise fetih odaklı bir uygarlık, özel birimleri ve yetenekleri sayesinde oyuncuların oyunun daha başlarında dünya kontrolünü ele geçirmelerine yardımcı oluyor.

Pers ve Makedonya Uygarlıkları ve Senaryo Paketi hakkında daha fazla bilgi almak ve Sid Meier’s Civilization VI ‘Spring  2017’ Güncellemesindeki değişikliklerin tam listesini görmek için lütfen 2K’nın resmi Civilization bloguna göz atın: https://civilization.com/news/entries#civilization-vi-spring-2017-update-now-live

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.