Far Cry 5’in Hikayesi

Ubisoft tarafından duyurulan Far Cry serisinin 5. oyunu, ilk başta doğal ortamlarda geçen videolarla merakları üzerine çekti. Ardından oyunun hikayesi resmi olarak açıklandı !

Far Cry 5’in çıkış tarihi: 27 Şubat 2018

Montana’da bulunan kurgusal Hope County’de, yeni şerif yardımcısı olarak başlayan oyuncular, varışlarının kasabanın şiddet yoluyla ele geçirilmesini tetikleyecek fanatik bir kült inancı olan Eden’s Gate Projesi tarafından yıllardır sessiz olan hareketi hızlandırdığını öğrenecekler.

Gafil avlanan ve iktidar mücadelesi içine çekilen oyuncuların Eden’s Gate Projesinin dikkatlice hazırlanmış planlarını bozmaları ve kendilerinin ve Hope County topluluğunun özgür kalmasına yardım etmek için direniş alevini körüklemeleri gerekiyor.

Kuşatma altında olan ve dünyanın geri kalanından ayrılan oyuncular Hope County sakinleriyle güçlerini birleştirip Direniş’i oluşturacaklar. Külte karşı savaşan oyuncular, Hope County boyunca farklı oyun tercübelerine sahip olacakları eşsiz yerler görecek.

Yolculukları boyunca oyuncular, Big Sky Country’de kült güçleriyle birlikte hava savaşına girmek için uçak kullanabilecekler. Kült üyelerinin izini sürerken ve tarım arazileri, ormanlar, dağlar ve nehirler arasında hayatta kalmak için kaynak toplarken ikonik Amerikan arabaları, kamyonlar, ATVler ve tekneler kullanabilecekler. Taşıtlar ayrıca hayvanlar tarafından saldırıya uğrandığında ya da işlerin planlandığı gibi gitmediği durumlarda kolayca kaçmak için bir sığınak görevi görecek.

  • Tüm Far Cry 5 Tanıtımlarını Sıraladık !
  • Far Cry 5 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri
  • Far Cry 5’ten Göz alıcı Ekran Görüntüleri ! (Tümü)

Kültü çökertmek için, oyuncuların tüfek ve bombalar gibi menzilli silahlar, balyoz ve beyzbol sopası gibi yakın dövüş silahları da dahil her türlü silahı kullanmaları gerekecek. Ayrıca, karakter çeşitlerinden oluşan Guns for Fire ya da oyuncuların oyun stillerini tamamlayacak ayı ya da panter gibi özelleştirilmiş hayvanlardan oluşan Fangs for Fire alabilecekler. Oyuncuların Far Cry 5’te yarattıkları her durumda ve karmaşada nasıl davranacakları onlara kalmış. Far Cry 5 ayrıca oyunculara sonsuz sayıda yeni oyun alanı yaratma ve oynama imkânı veren harita editörünü de geri getiriyor. Harita editöründe hayranlar tarafından oluşturulan içeriğe yeni bir boyut katacak yeni özellikler de olacak. Detaylar yakında açıklanacak.

PC için Far Cry 5 ön siparişi hakkında detaylı bir bilgi verilmedi. Şuanda sadece PS4 platformları için ön siparişte. Ancak erkenden yerinizi almak istiyorsanız, pc için ön siparişin açıldığı gün oyun stoklarımızda ! stok takibi yapmak için BursaGB Far Cry 5 Ön Sipariş cd key Sayfasını ziyaret ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.