Hakkımızda

BursaGB: Legend online Knight, league of legends ve Metin2 World of warcraft gibi popüler oyunlar başta olmak üzere Dünyanın en büyük Oyun Platformları olan Steam, Origin, Uplay Oyunlarında Cd-key,DLC paket, item, Account, Gold, GB satışı yaparak eğlencesini devam ettirmek ve Oyun karakterini geliştirmek için desteğe ihtiyaç duyan oyunculara gerçek para ile oyun parası (E-Pin) satın alabilme imkanı sağlar…

Misyon

Online oyunlar hakkında oyunculara rehberlik eden BursaGB, en uygun fiyat ve en hızlı teslimat garantisini sunar. Oyun sektöründe güvenilirliğiyle bilinen BursaGB, sorunsuz hizmet verme konusunda %100 başarıya ulaşmış tek oyun firmasıdır.

Türkiye’nin En Büyük Online Oyun Sitesi BursaGB’ye Hoş Geldiniz!

2006 yılında başlayan oyun sektöründeki yolculuğumuz her gün katlanarak başarıya ulaşıyor. Online oyunlar konusunda oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak en geniş ürün yelpazesine sahip BursaGB, en iyi ve güvenilir hizmeti vermeye devam ediyor.

Yola çıkarken hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online oyunlarda hizmet fikrini bir adım öteye taşımalı ve hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştık, genç ve dinamik ekibimizle birlikte 850 bin tekil ziyaretçiye ulaştık.

Bugün ise online oyunlar sektöründe söz sahibi bir firma olarak başarıyla yolumuza devam etmekteyiz.
‘Online alışveriş alışkanlıkları’ araştırmasındaki verilere göre;

– En hızlı
– En güvenilir
– En iyi kampanyaları sunan
– En bilinen
– En çok alışveriş yapılan

Alışveriş sitesi bursagb.com olarak belirlendi!

Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.