Imvu Credits

IMVU Credits Artık BursaGB’de!

IMVU; 50 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı, ayda 10 milyon ziyaretçisi ve aylık 3 milyon kullanıcısı ile seni bekliyor. IMVU, neredeyse hepsi kendi üyeleri tarafından oluşturulan 6 milyondan fazla öğenin bulunduğu, dünyanın en büyük sanal mal kataloğuna sahip. Türkiye’de sadece bizim aracılığımızla erişebileceğiniz IMVU Credits satın almak için daha ne bekliyorsunuz? IMVU konusunda daha detaylı bilgiye erişmek için şu sorulara muhakkak göz atın!

BursaGB Imvu Credits

1.      IMVU Nedir?

IMVU, üyelerinin yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek, arkadaşlarıyla oyunlar kurmak ve oynamak için 3D avatarların kullanıldığı çevrimiçi bir sosyal eğlence yeridir. IMVU’nun çekirdek üyeleri 18-24 yaşları arasındaki genç yetişkinlerdir ve elbette daha büyük üyeler de platformda yer almaktadır.

2.      IMVU’nun Kaç Kayıtlı Kullanıcısı Var?

IMVU’da 50 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı vardır. Bu kullanıcıların büyük çoğunluğu genç kitle olsa da her yaştan insan platformu kullanmaktadır. Ayrıca gençler yaşlarına uygun IMVU içeriğine erişmektedirler.

3.      IMVU Uluslararası Şekilde Kullanılabilir mi?

Evet. IMVU topluluğu dünyanın birçok yerinden insanlar barındırır bu sayede dünyanın her yerinden insanlarla etkileşime geçme fırsatı sunar. IMVU’nun Almanca, İngilizce, Fransızca, Endonezya dili, Türkçe gibi birçok dilde desteği vardır.

 

Imvu Credits Satışı

4.      IMVU’da Satın Alınacak Öğeleri Kim Oluşturur?

IMVU’da herkes içerikler oluşturabilir. Bu tasarlanan içerikler herkes tarafından satın alınabilir. IMVU’da hemen hemen her şey üyeler tarafından oluşturulmuştur. Bu ürünler sanal takılar, aksesuarlar, animasyonlar, giyim, saç gibi benzersiz bir profil oluşturmanız için gerekli şeylerdir. IMVU dünyanın en geniş sanal kataloğuna sahiptir. 6 milyon ürün içerisinde mevcuttur ve günlük 7000 kadar da yeni ürün eklenir.

5.      IMVU’ya Kayıt Ücretli midir?

IMVU’ya kayıt ücretsizdir. Avatarınızı kişiselleştirmek için ek aksesuarlar satın almak istediğinizde kazandığınız kredileri kullanabilir veya yeni kredi satın alabilirsiniz.

6.      IMVU Credits Nereden Alınır?

IMVU kredilerine artık uygun fiyatlarla çok hızlı bir şekidle BursaGB.com’dan erişebilirsiniz. Güvenli şekilde bu kredileri satın alabilir ve oyunda kendinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz. IMVU kredileri; Türkiye’de ilk kez BursaGB.com’da!

7.      IMVU’da Ne Yapabilirsiniz?

Topluluk üyeleri dünyanın her yerinden insanlarla tanışıp etkileşime geçebilirler. Anasayfalar ve özel odalar ile yakın arkadaşlıklar kurabilirler. 3D avatarlarla kendilerini gösterebilirler. Oyunlar oynayabilirler. Gruplara katılıp ilgi alanlarını paylaşabilirler. Geniş konu yelpazelerinde doyurucu tartışmalar yapmak için forumlara katılabilirler. Satmak için basit 2D tasarımlardan, 3D modellere kadar geniş yelpazede ürünler sunabilirler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.