Knight Online Grafikleri Güncellendi !

Knight Online’da Grafik İyileştirme Çalışması Yayınlandı!

Türkiye’de MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyunu Knight Online’dan oyuncularını şaşırtacak, bir o kadar da heyecanlandıracak bir haber var!

2002 senesinde hazırlanan ve 2004’ten beri Türkiye, Avrupa ve Amerika’da aktif bir şekilde oynanan Knight Online, eklenen içerikler ile oyuncularını fazlasıyla tatmin etmesine rağmen grafiksel olarak çok fazla bir gelişim göstermemişti. Oyuncularının grafiksel gelişim beklentilerinin farkında olan Knight Online yetkilileri yaptıkları açıklama ile bu beklentilerin 23 Mart itibarıyla karşılandığını duyurdu. Hazırlanan çalışma ile Knight Online’ın grafik yapılandırmasında iyileştirmeler yapıldığı ve oyunculara HD’ye yakın bir grafik kalitesi sunulduğu belirtildi.

Yapılan grafik iyileştirme çalışmaları sonucunda oyun içerisindeki ekipmanların, NPC’lerin ve genel yapısının çok daha kaliteli görünümlere sahip olduğu belirtiliyor. Bu konu ile ilgili Knight Online ekibi birkaç görsel paylaştı. Biz de sizlerle paylaşıyoruz.

Paylaşılan görsellere bakıldığında grafiklerde oldukça iyi gelişimler olduğu anlaşılıyor. Knight Online gibi bir efsane için böyle bir çalışma yapılması eminiz ki Knight Online ile tanışmış tüm okuyucularımızı mutlu etmiştir. Eğer Knight Online’a başlamak ve bu müthiş görsel değişimleri kendiniz gözlemlemek isterseniz oyunun web sitesine buradan giriş yapabilirsiniz.

İŞTE YENİ GRAFİKLER

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.