Oyun %10 İndirimli Steam Cüzdan Kodu Satın al

Geçtiğimiz günlerde sahte oyunlara karşı köklü bir değişikliğe giden ve her geçen gün yepyeni greenlight projelerine onay veren Steam’den oyun almanın tam zamanı ! BursaGB üzerinden Oyun- Steam Cüzdan Kodu kategorisine gelerek %5 indirimli cüzdan kodu satın alabilir ve steam’in hafta ortası ve hafta sonu indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Steam ‘e Kayıt Olmak, arkadaşlarınızla birlikte oyun oynamak dahil yapacağınız her türlü işlem için size Steam Cüzdan Kodu gerekiyor. Gerek Steam Random Kod ‘unuzu gerek 3 TL den başlayan fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu ‘nuzu oyun dünyasının en uygun ve cazip fiyatlarıyla Oyun Kategorimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Çalışır ?

Steam Cüzdan Kodu (Wallet Code) kullanıcı dostu bir sistemle çalışmaktadır. BursaGB – Oyun indirim kategorisi üzerinden kodunuzu aldıktan sonra steam hesabınıza giriş yapıp, kodunuzu etkinleştirin. Ardından bakiyeler hesabınıza yüklenmiş olacaktır.

Paranızın karşılığı kadar alacağınız steam cüzdan kodu ile oyunları alıyor ve hızlı bir şekilde oynamaya başlıyorsunuz. Steam wallet code veya Steam Cüzdan Kodu olarak da bilinen bu kodlar sadece oyun almak için değil oyun içerisinde alışveriş yapmak için de kullanılmakta. Gerçek para veya kredi kartı ile steam oyunları içerisinde herhangi bir alışveriş yapamaz iken var olan steam cüzdan kodunu kullanarak oyun içerisinde aksesuar veya ek özellikler satın alabilirsiniz. Steam cüzdan kodu almak için binlerce kişinin tercih ettiği kampanyalı adresi ziyaret etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.