War Rock Serüveni Papaya Play ile Devam Ediyor !

2007 yılından beri büyük bir bağlılık ve tutkuyla oynanan, Türk oyuncular tarafından da bir hayli rağbet gösteren War Rock, yeni nesil oyunların çıkışıyla beraber popülerliğini yitirmişti ve kısa süre önce Nexon tarafından kapatılmıştı. Ancak, Black Shot ve Dekaron oyunları ile tanınan Papaya Play, War Rock serüvenini kaldığı yerden, yine Free to Play olarak devam ettirecek !

War Rock’la beraber bünyesinde dört farklı oyunu barından Papaya Play, oyunu daha fazla geliştirecek ve daha sık güncelleme almasını sağlayarak, oyunu tekrardan gündeme oturtacak ki, daha şimdiden binlerce oyuncu War Rock’ta ağırlanmaya başladı bile.

War Rock serüveninin Papaya Play ile devam ettirilmesinin oyunu sürekli güncel tutacağını söylemiştik. Çünkü, daha şimdiden oyuna iki yeni harita, yepyeni turnuva modu ve daha önce görülmemiş öğelerden oluşan bir güncelleme paketi de yayınlandı ve en önemlisi de, oyunun hack koruma sistemi EasyAntiCheat ile değiştirildi. Böylece varolan ve geliştirilmeye çalışılacak hilelerin önüne geçilebilecek.

Ayrıca Nexon döneminde War Rock oynayan oyuncuların hesapları, 16 Ağustos 2017 tarihine kadar Papaya Play’e taşınabilecek. Böylece oyuncuların karakter adı, öğeler, başarımlar, klan ilerlemesi ve arkadaş listesine kadar bir çok unsur kaybolmayacak, yeni gelen oyunculara’da harika bir başlangıç seti verilecek. Nexon’da ki War Rock hesabını, Papaya Play’e taşımak isteyen oyuncular, Papaya Play müşteri destek sayfasından ticket yollamaları yeterli olacaktır. Ayrıca War Rock WRC e-pin kodlarını BursaGB üzerinden tedarik edebileceğinizi unutmayın.

Papaya Play Ticket: https://support.papayaplay.com/hc/en-us/categories/115000022254-War-Rock

Vertigo Games Hakkında

2006 Yılında kurulan Vertigo Games, aksiyon dolu çevrimiçi FPS oyunları konusunda uzmanlaşmış bir oyun geliştirme şirketidir. Vertigo Games’in ilk FPS oyunu olan BlackShot ve Distop kapitalistbir gelecekteki inanılmaz savaşları ele alan senaryolara sahip. Hızlı, rekabetçi bir FPS deneyimi yaşatan Vertigo Games, 2008’de BlackShot’u sadece Çin’de piyasaya sürmüştür. Şimdi ise bu oyun Singapu, Malezya ve daha 42 Avrupa bölgesinde daha oynanan oyuncular tarafından beğeni toplamaktadır.

Papaya Play Hakkında

2016 Yılında, Papaya play ve Vertigo Games America inc. ile birlikte bir oyun portalı kuruldu ve Vertigo Games tarafından geliştirilen oyunlar Papaya Play ile yayımlanmakta. Şuan da bünyesinde BlackShot, Dekaron ve La Tale’den sonra War Rock oyunlarını barındırarak, kullanıcılara kaliteli hizmet sunmaktadır. Papaya Play ekibi deneyimli yayıncılar ve mükemmeliyet standartlarını korumaya çalışan yetenekli kişilerden oluşur. Hedefleri ise çevrimiçi pazar ve olağanüstü oyun deneyimleri sunup, yepyeni oyunlar geliştirmeye devam etmektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.