Yeni Co-op Yaratık Katletme Oyunu “Dauntless” Mayıs’ta Açık Beta’ya Açılıyor!!!

Arkadaşlarıyla birlikte co-op oyun oynayıp birlikte maceraya atılmak isteyenlere müjde!!! Önümüzdeki ay, bilgisayar oyuncuları “Dauntless” oyununu 3 arkadaşıyla birlikte oynayabilecekler. 4 kişilik fantazi oyununda egzotik mekanlar özel büyü güçleri yada vahşet kullanan özel bosslar ve dahası sizleri bekliyor.

RPG oyun sevenler için bu oyun Açık Beta olarak 24 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya sunulacaktır.Oyunu açık beta’da destekleyenler için çıkış tarihinde çeşitli kostüm veya ekstra para hediyeleri olacaktır.Oyunu keyifle oynarken aynı zamanda bu hediyeler ile kendinize özel stilinizde görünebilirsiniz.

Dauntless çoğu yaratık avlama oyunu gibi gözüksede oynanış ve oyuncuya seçenek sunma açısından çok daha gelişmiş özelliklere sahiptir.Eğer arakdaşlarınızla oyun aramaktan sıkıldıysanız içinizdeki sıkıntıyı giderebilecek bir oyun sizin için geliyor.Şuan için Dauntless için final versiyonunun ne zaman çıkıcağı konusunda veya konsollarla bağlantısı olup olmayacağı konusunda kesin bir bilgi yoktur ancak bilgisayar oyuncuları için iyi bir seçenek olarak geliyor.

Daha fazla bilgi için PlayDauntless.com sitesinden takip sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.